De 17e editie van de Holland Cup wordt georganiseerd op 11 juli 2015

De Holland Cup 2015 is een combinatiewedstrijd IPO I/II/III, waaraan door alle rassen kan worden deelgenomen.

Naast de ereplaatsen van de Holland Cup kunnen de in IPO III deelnemende Hollandse Herders tevens strijden om de titel Nederlands Kampioen Hollandse Herders 2015 en zich daarmee rechtstreeks selecteren voor het Nederlands Kampioenschap IPO (alle rassen) 2016.

Er is een evenementen commissie samengesteld om de Holland Cup 2015 te gaan organiseren! De commissie bestaat uit:
Aanspreekpunt/voorzitter: Ron van Hal
Secretariaat: Marieke Vaan en Annouska Pelsma
Catalogus: Rika Kloosterman
Catering: Linda Oosting
Algemeen: Sietze Plazier

Keurmeesters:
Afd. A; De heer G. List
Afd. B: De heer B. Ekhart
Afd. C: De heer B. Kleinhesselink

Pakwerkers:
Korte werk: Mark Venema
Lange werk; Ruud Broeders

Spoorleggers:
Egbert Koning
Rene v. Goor

Overzicht Adressen/telefoonnummers accommodaties in de omgeving van Hoogkerk: klik hier

Let op – er gelden nieuwe uitlaatregels voor honden in de gemeente Groningen: klik hier

Routebeschrijving: Klik hier

Inschrijfformulier: Klik hier

Helaas op dit moment is het niet mogelijk te camperen op het terrein van Hondensport Hoogkerk ivm bezigheden aan het terrein

Tijdschema en loting:

Tijdschema Holland Cup Loting:
Lotnr. IPO Afd. A Afd. B Afd. C
1 IPO 2 7.30 10.00 11.15 Klaas Stienstra Holland Nigel v. Le Dobry IPO II
2 IPO 2 7.30 10.00 11.22 Geesje vd Zweep Anouk IPO II
3 IPO 3 7.30 10.25 11.29 Corrie vd Zweep Buffy vom Hohen Moorland IPO III
4 IPO 3 7.30 10.25 11.36 Angelique Maas Gavin vh Haagse Bloed IPO III
5 IPO 3 7.30 10.50 11.43 Jack Stienstra Holland Messi v. Le Dobry IPO III
6 IPO 3 7.30 10.50 11.50 Sabrina Oud Pepper vd Ronden Hoek IPO III
7 IPO 3 8.45 12.00 13.15 Marielle vd Kooi Figaro vh Haagse Bloed IPO III
8 IPO 3 8.45 12.00 13.22 Douwe Venema Kracker v h Groot Wezenland IPO III
9 IPO 3 8.45 12.25 13.29 Helga Groen Hollland Jessie v. Le Dobry IPO III
10 IPO 3 8.45 12.25 13.36 Paul Bosman Caine vh Elendse Veld IPO III
11 IPO 3 8.45 12.50 13.43 Marion Schacht Boyds Bullriding Ironman IPO III
12 IPO 3 8.45 12.50 13.50 Marielle vd Kooi Chief vh Elendse Veld IPO III
13 IPO 3 10.30 14.00 15.15 JanWillem Tesink Knuppel vom Parchimer Land IPO III
14 IPO 3 10.30 14.00 15.22 Wil Hoogerhuis Astor van Matkaevzen IPO III
15 IPO 3 10.30 14.25 15.29 Melinda Fekken Holland Gandor v. Le Dobry IPO III
16 IPO 3 10.30 14.25 15.36 Ekko Oosterhuis Mike Le Serviteur Puissant IPO III
17 IPO 3 10.30 14.50 15.43 Ilona Swagerman Holland Kadanz v. Le Dobry IPO III
18 IPO 3 10.30 14.50 15.50 Jaap Verheij Costa Polsmaten IPO III